Примусова евакуація дітей-сиріт із прифронтових громад Харківщини: що відомо

Харківська обласна військова адміністрація оголосила примусову евакуацію дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, з прикордонних громад Богодухівського, Куп’янського та Ізюмського районів.

Евакуація дітей на Харківщині

Таку інформацію розповів у своєму Telegram-каналі голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Як зазначено в дописі, рішення про евакуацію дітей ухвалили на засіданні Ради оборони області, щоб убезпечити їх в умовах загострення ситуації на фронті. Загалом у Богодухівському, Куп’янському та Ізюмському районах перебувають 113 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Крім того, дев’ятеро дітей уже виїхали з Вовчанської громади разом із опікунами.

До евакуації залучені співробітники служб цивільного захисту й волонтери. Дітей планують перевозити до безпечних місць. 

Джерело: Telegram-канал голови Харківської ОВА Олега Синєгубова

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершуємо навчальний семестр у школі

На закінчення навчального семестру в закладах загальної середньої освіти педагоги підбивають підсумки роботи, звітують. Нині звіт учителя за семестр — це здебільшого вчасне виставлення оцінок за семестр, коректно заповнені класний журнал і табелі навчальних досягнень учнів
206466

Психолого-педагогічна характеристика учня: як скласти

Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.
405839

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді