Навантаження на вихованців ДНЗ

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Набув чинності наказ МОН України «Про затвердження гранично допустимого навчального навантаження на дитину в дошкільних навчальних закладах різних типів та форми власності».

Гранично допустиме навчальне навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форми власності регулюється наказом МОН України від 20.04.2015 № 446, який набув чинності.

У навчальному навантаженні визначено  види дiяльностi за освiтнiми лiнiями та орiєнтовну кiлькiсть занять на тиждень за вiковими групами.

Також у документі визначено тривалість занять для дітей різних вікових груп:

  • вiком вiд 1 до 3 рокiв — до 10 хвилин.
  • молодшої групи — не бiльше 15 хвилин;
  • середньої — 20 хвилин;
  • старшої — 25 хвилин.

Необхiдно враховувати, що значному скороченню органiзованих форм навчальної дiяльностi (занять) сприяє блочно-тематична органiзацiя освiтнього процесу на засадах iнтеграцiї, яка iстотно знижує навчальне навантаження на дiтей.

Відповідно до визначено навантаження, фiзичне виховання дiтей у дошкiльному навчальному закладi має складатися з: ранкової гiмнастики; занять фiзичною культурою; рухливих iгор та iгор спортивного характеру; загартування; фiзкультурних хвилинок пiд час занять, фiзкультурних пауз мiж заняттями; фiзкультурних комплексiв пiд час денної прогулянки.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як скласти протокол батьківських зборів у ЗДО

Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
103026

Індивідуальна програма розвитку учня школи

Для учнів з особливими освітніми потребами, які навчаються у вашому закладі освіти, потрібно розробити індивідуальну програму розвитку. Хто розробляє цей документ, на основі якої інформації та які частини він має містити - розбираємо в статті
103035

Безпечне освітнє середовище закладу освіти

Що таке безпечне освітнє середовище, його ознаки та принципи? Як забезпечити психологічно безпечне середовище? Які заходи необхідно впровадити у вашому закладі освіти — читайте у статті.
121292

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді