У Кабміні схвалили рішення щодо оновлення переліку пріоритетів інноваційної діяльності

Уряд актуалізував перелік середньострокових пріоритетних напрямів інноваційної діяльності загальнодержавного рівня

Оновлення розвитку інноваційної діяльності

Чи правильно оформлюєте додатки до наказів

1 березня під час засідання Кабінету Міністрів України було схвалено рішення щодо внесення змін до постанови від 28 грудня 2016 року № 1056. Це рішення передбачає актуалізацію переліку середньострокових пріоритетних напрямків інноваційної діяльності на загальнодержавному рівні, відповідно до Закону від 21 грудня 2023 року № 3534-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки та інноваційної діяльності».

Враховуючи доповнення переліку стратегічних пріоритетних напрямів інноваційної діяльності, визначених Законом, напрямом «Технологічне оновлення та розвиток сфер національної безпеки і оборони». Цей тематичний блок включатиме нові напрямки, які враховують актуальні потреби у сфері оборони та безпеки в період воєнного стану.

Згідно із рішенням уряду, середньострокові пріоритетні напрями інноваційної діяльності загальнодержавного рівня діятимуть до 31 грудня року, наступного після року припинення або скасування воєнного стану в Україні. Це надасть можливість забезпечити сталу та ефективну реалізацію цих пріоритетів, враховуючи нагальні потреби держави в даний період.

Джерело: МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12261

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72714

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді