Невимовне горе переживає весь колектив нашого видавництва – сьогодні пішла з життя директор з продуктового розвитку Цифрового видавництва Експертус Наталія Іванівна Лисенко.
![Із життя пішла Наталія Лисенко – людина, з якої почалася історія нашого напряму Освіта](/images/news/2023/Lysenko_Pedrada.png)
Це людина, з якої у 2008 році почав свою історію журнал «Вихователь-методист дошкільного закладу». Наталія Іванівна була його першим головним редактором. А згодом дала путівку в життя й іншим журналам для фахівців закладів освіти та очолила весь наш освітянський напрям. Останні 11 років на посаді директора з продуктового розвитку вона була наставником і порадником для редакцій усіх продуктів видавництва.
Ми запам’ятаємо Наталю Іванівну як людину з безмежною любов’ю до своєї справи, як великого професіонала з потужним творчим потенціалом, як справедливого і водночас чуйного керівника, як просто мужню та прекрасну жінку.
Дякуємо Вам, люба Наталіє Іванівно, за всі настанови, поради, за приклад життєлюбності й незламності. Ви назавжди залишаєтеся жити в усіх наших продуктах, у наших серцях.
Щирі співчуття рідним.
Світла пам'ять Наталії Іванівні 🕯
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?