Із життя пішла Наталія Лисенко – людина, з якої почалася історія нашого напряму Освіта

Невимовне горе переживає весь колектив нашого видавництва – сьогодні пішла з життя директор з продуктового розвитку Цифрового видавництва Експертус Наталія Іванівна Лисенко.

Із життя пішла Наталія Лисенко – людина, з якої почалася історія нашого напряму Освіта

Це людина, з якої у 2008 році почав свою історію журнал «Вихователь-методист дошкільного закладу». Наталія Іванівна була його першим головним редактором. А згодом дала путівку в життя й іншим журналам для фахівців закладів освіти та очолила весь наш освітянський напрям. Останні 11 років на посаді директора з продуктового розвитку вона була наставником і порадником для редакцій усіх продуктів видавництва.

Ми запам’ятаємо Наталю Іванівну як людину з безмежною любов’ю до своєї справи, як великого професіонала з потужним творчим потенціалом, як справедливого і водночас чуйного керівника, як просто мужню та прекрасну жінку.

Дякуємо Вам, люба Наталіє Іванівно, за всі настанови, поради, за приклад життєлюбності й незламності. Ви назавжди залишаєтеся жити в усіх наших продуктах, у наших серцях.

Щирі співчуття рідним.

Світла пам'ять Наталії Іванівні 🕯

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4023

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26461

Інтерактивні методи навчання

У чому полягає інтерактивне навчання та які методи використовувати в роботі з дошкільниками, учнями й педагогами. Принципи, завдання, класифікації, приклади
198731

Ігри з дітьми на відпочинку

Нові ігри з конструктором, доміно, кубиками, у які цікаво грати дітям і дорослим. Консультація для батьків дошкільників
6288

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді