Перелік матеріалів для роботи з дошкільниками

У МОН додали нові матеріали, які стануть у пригоді вихователям та батькам при роботі з дошкільнятами

Перелік матеріалів для роботи з дошкільниками

Ігри-знайомства для дітей

МОН додало нові матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту», які можна використовувати у спілкуванні з дітьми дошкільного віку.

Матеріали містять цікаві відео для розвитку сенсорних здібностей, вивчення природних явищ і проведення дослідів, авторські казки, пластилінові мультфільми, поробки з паперу та природних матеріалів, музичні й фізкультурні заняття, поради психологів.

Також у матеріалах є онлайн-заняття з музики, математики, розвитку мовлення, психологічні поради, важливі нормативно-правові акти та багато корисної інформації щодо поведінки в умовах воєнного стану.

Вони стануть у пригоді вихователям та батькам при спілкуванні з дошкільнятами, які опинилися в складних обставинах внаслідок війни.

Перелік матеріалів для педагогів. Там інформація про програмне забезпечення, відео та друковані матеріали з досвіду роботи педагогів, завдання освітнього напряму, поради щодо роботи з дітьми та батьками.

Також МОН підготувало матеріали для батьків. Там є корисні поради, які допоможуть зорієнтуватися при спілкуванні з малюками, зняти напругу та стрес, відволікти дітей від складних ситуацій цікавими дослідами та експериментами, казками, поробками, а також іграми, які сприятимуть соціалізації та адаптації дитини в нових умовах.

До розробки та оновлення матеріалів долучились ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти», цифрове видавництво Експертус, журнал «Дошкільне виховання», педагогічні працівники комунальних і приватних закладів дошкільної освіти. Постійно поповнює скарбничку новими цікавими відеоматеріалами Наталія ШАПОВАЛ – консультантка Центру професійного розвитку педагогічних працівників міста Херсона. Також педагогічний колектив ЗДО № 18 «Зірниця» міста Суми надав матеріали, які містять плани онлайн-занять із музики, математики, розвитку мовлення, національно-патріотичного виховання, а також навчання через гру та діяльнісний підхід із використанням наборів LEGO.

Відділ дошкільної освіти МОН щиро вдячний усім, хто долучається до підтримки дошкілля України в нелегкий час воєнного стану.

Зацікавлених запрошують надсилати матеріали до відділу дошкільної освіти МОН на електронну пошту [email protected] із позначкою: Матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту».

Тілесно-орієнтований підхід до подолання психотравм у дітей

Джерело: офіційна сторінка МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як організувати фізкультурно-оздоровчу роботу в закладі дошкільної освіти

Фізкультурно-оздоровчу роботу в дошкільних закладах проводять, аби забезпечити рухову активність дітей та сприяти їхньому повноцінному фізичному розвитку. Розглянемо основні завдання
30702

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
10807

Звіт вихователя дитсадка

Проблема звітності так чи інакше постає перед кожним педагогом закладу дошкільної освіти. Ми спробуємо допомогти розібратись, на що треба звернути увагу, які елементи звітності є обов’язковими, як зробити процес написання звіту універсальним.
65572

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді