МОН запрошує усі заклади освіти доєднатися до заходів, присвячених Дню єднання
Накази з кадрових питань: як оформити без помилок
Міністерство освіти та науки запрошує усі заклади освіти України доєднатися до заходів, присвячених Дню єднання, який відзначається 16 лютого.
Відповідно до указу Президента України цього року Україна вперше відзначатиме День єднання.
«У цей день українці піднімуть Державний прапор і покажуть всьому світу силу народу та незламне прагнення до миру», — повідомляють у відомстві.
Як схвалити документ і підготувати на подання засновнику? Як визначити ключові завдання та що врахувати?
Окрім того, о 10-й годині на YouTube-каналі та Facebook-сторінці МОН відбувся освітянський телеміст «Об‘єднані Україною» за участю міністра освіти та науки Сергія Шкарлета, представників МОН та закладів освіти. Знайти запис телемосту можна за посиланням.
«Запрошуємо доєднатися до заходів всі заклади освіти, а саме розміщувати відео, фото у соціальних мережах із хештегами #UAразом та #об’єднаніУкраїною», — закликають у повідомленні Міністерства освіти та науки.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?