У МОН закликають долучитися до святкування Дня єднання

Теми:
МОН запрошує усі заклади освіти доєднатися до заходів, присвячених Дню єднання

День єднання в закладах освітиНакази з кадрових питань: як оформити без помилок

Міністерство освіти та науки запрошує усі заклади освіти України доєднатися до заходів, присвячених Дню єднання, який відзначається 16 лютого.

Відповідно до указу Президента України цього року Україна вперше відзначатиме День єднання.

«У цей день українці піднімуть Державний прапор і покажуть всьому світу силу народу та незламне прагнення до миру», — повідомляють у відомстві.

Окрім того, о 10-й годині на YouTube-каналі та Facebook-сторінці МОН відбувся освітянський телеміст «Об‘єднані Україною» за участю міністра освіти та науки Сергія Шкарлета, представників МОН та закладів освіти. Знайти запис телемосту можна за посиланням.

«Запрошуємо доєднатися до заходів всі заклади освіти, а саме розміщувати відео, фото у соціальних мережах із хештегами #UAразом та #об’єднаніУкраїною», — закликають у повідомленні Міністерства освіти та науки.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4023

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26459

Інтерактивні методи навчання

У чому полягає інтерактивне навчання та які методи використовувати в роботі з дошкільниками, учнями й педагогами. Принципи, завдання, класифікації, приклади
198730

Ігри з дітьми на відпочинку

Нові ігри з конструктором, доміно, кубиками, у які цікаво грати дітям і дорослим. Консультація для батьків дошкільників
6288

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді