Міносвіти та Мінфін розглядають підвищення зарплат вчителів

Теми:
Підвищення зарплат учителів розглядається, враховуючи реальні можливості бюджету

Підвищення зарплат вчителівДержбюджет-2022: основ­ні показники

Міністерством освіти та науки спільно із Міністерством фінансів розглядаються можливі варіанти забезпечення оплати праці вчителів у розмірі не менше 15 тисяч грн на місяць з 1 вересня 2022 року.

Така інформація зазначена в листі освітнього відомства у відповідь на звернення Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки.

У Міносвіти зауважили, що наразі двома відомствами напрацьовується зазначений варіант підвищення заробітних плат учителів з 1 вересня цього року, враховуючи реальні можливості дохідної частини бюджету України.

Окрім того, у МОН наголосили, що Державним бюджетом України на 2022 рік передбачено зростання (порівняно із 2021 роком) заробітних плат освітян, як і інших працівників бюджетної сфери, на 8,4 відсотки у зв'язку із збільшенням розміру посадового окладу працівника 1 тарифного розряду за Єдиною тарифною сіткою.

«Таке підвищення посадових окладів працівників відбулося вже з 1 грудня 2021 року (розмір посадового окладу працівника 1 тарифного розряду — 2893 грн), і подальше підвищення заплановано Державним бюджетом України з 1 жовтня 2022 року на 3,1 відсотки», — акцентували в Міністерстві освіти та науки.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Активності для дошкільнят

Влітку діти охочі до експериментів та відкриттів. Скористайтеся цим і проведіть для старших дошкільників літню розвагу на свіжому повітрі: з рухливою грою за методикою Карла Орфа, віршами, піснями, іграми і квітковим дизайном
20225

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді