Старшокласники можуть взяти участь у конкурсі відеосюжетів «Репортер»

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

«Репортер»: для школярів стартував національний конкурс відеосюжетів

Конкурс відеосюжетів для школярів

Оновлена посадова інструкція вчителя початкових класів

Національний проєкт із медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики анонсував початок всеукраїнського конкурсу учнівських відеосюжетів «Репортер».

Цей конкурс створено для старшокласників, які прагнуть пов'язати своє майбутнє із журналісткою. Долучитися до конкурсу можуть учні 9-11класів з усієї країни.

Для участі в конкурсі потрібно створити відеосюжет до 3-х хвилин на одну з трьох тем:

  • небанально про українську культуру;
  • як війна вплинула на спільноту мого міста чи села;
  • моя євроінтеграція.
Заяви: як оформлювати та реєструвати

Потім члени журі виберуть 50 фіналістів. Саме вони отримають подарунки. Десятеро учасників стануть переможцями й зможуть потрапити на триденний «Репортер Camp», на якому поспілкуються з медійниками та інфлюенсерами.

Для того, щоб зареєструватися в конкурсі потрібно:

  1. Пройти короткий онлайн-тест з медіаграмотності «Дізнайся свої шанси на перемогу».
  2. Заповнити анкету учасника з посиланням на роботу.

Прийом заявок і конкурсних робіт триватиме до 27 жовтня 23:59, а переможців оголосять 10 листопада на сайті та в соцмережах конкурсу «Фільтр».

Детальніше ознайомитися з правилами та іншою інформацією про конкурс можна за посиланням

Національний конкурс «Репортер» реалізовується національним проєктом з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики за підтримки ПРООН в Україні та фінансування уряду Японії. Партнерами проєкту є Міністерство освіти і науки України та «Суспільне Мовлення».

Джерело МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершення 2024/2025 навчального року в закладах загальної середньої освіти

Усе про завершення 2024/2025 навчального року: дати, оцінювання, документи та особливі випадки. МОН роз'яснює ключові питання для шкіл: визначення термінів, подолання освітніх втрат, переведення учнів, видача документів - зокрема за кордоном та з відзнакою, заохочення та оцінювання досягнень.
48183

Як оплачувати вчителям заміну уроків

У школах часто виникають ситуації, коли складно знайти вчителя, який може провести уроки замість колеги. Наприклад ситуація, коли вчитель фізики відмовляється заміняти уроки математики, чи вчитель літератури — уроки історії, і їм заміну оплачують не за 14 тарифним розрядом, а за 11-м, без надбавок за категорію, яку вони мають за своїм предметом. Як організувати та правильно оплатити заміну уроків — читайте у статті
127

Відпустки вчителів – 2025: тривалість, порядок надання та оплати

З’ясуємо норми щодо надання відпусток в умовах воєнного стану. Розглянемо види відпусток вчителів та інших працівників закладів загальної середньої освіти, а також питання поділу та перенесення відпустки, оплати відпускних. Надаємо зразок наказу про відпустку
160457

Обриси сучасного внутрішньошкільного контролю

Внутрішньошкільний контроль, моніторинг педагогічних процесів і явищ — ціла наука, а вміння успішно його здійснити — мистецтво. Не вдаючись у деталі, окреслимо основні моменти внутрішньошкільного контролю.
31593

Графік відпусток у закладі освіти

Графік відпусток — обов’язковий документ. За відсутність графіка чи не ознайомлення з ним працівників Держпраці притягує керівників до адміністративної відповідальності. Перевірте, чи правильно склали, затвердили й погодили документ
59706

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді