Старшокласники можуть взяти участь у конкурсі відеосюжетів «Репортер»

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

«Репортер»: для школярів стартував національний конкурс відеосюжетів

Конкурс відеосюжетів для школярів

НАКАЗИ: кінець навчального року🖨

Національний проєкт із медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики анонсував початок всеукраїнського конкурсу учнівських відеосюжетів «Репортер».

Цей конкурс створено для старшокласників, які прагнуть пов'язати своє майбутнє із журналісткою. Долучитися до конкурсу можуть учні 9-11класів з усієї країни.

Для участі в конкурсі потрібно створити відеосюжет до 3-х хвилин на одну з трьох тем:

  • небанально про українську культуру;
  • як війна вплинула на спільноту мого міста чи села;
  • моя євроінтеграція.
Заяви: як оформлювати та реєструвати

Потім члени журі виберуть 50 фіналістів. Саме вони отримають подарунки. Десятеро учасників стануть переможцями й зможуть потрапити на триденний «Репортер Camp», на якому поспілкуються з медійниками та інфлюенсерами.

Для того, щоб зареєструватися в конкурсі потрібно:

  1. Пройти короткий онлайн-тест з медіаграмотності «Дізнайся свої шанси на перемогу».
  2. Заповнити анкету учасника з посиланням на роботу.

Прийом заявок і конкурсних робіт триватиме до 27 жовтня 23:59, а переможців оголосять 10 листопада на сайті та в соцмережах конкурсу «Фільтр».

Детальніше ознайомитися з правилами та іншою інформацією про конкурс можна за посиланням

Національний конкурс «Репортер» реалізовується національним проєктом з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики за підтримки ПРООН в Україні та фінансування уряду Японії. Партнерами проєкту є Міністерство освіти і науки України та «Суспільне Мовлення».

Джерело МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Від А до Я: ваш повний гід по наказах з основної діяльності

Хочете бути впевненими у кожному своєму управлінському рішенні? Наша стаття розкриває ключові аспекти складання та оформлення наказів з основної діяльності. Дізнайтеся про нормативні вимоги, структуру та інші нюанси, щоб ваші накази завжди були чинними, а управління — бездоганним і відповідальним
71853

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

Чи знаєте ви, що цькування в педагогічному колективі може походити не лише від учнів чи батьків, а й від колег та навіть адміністрації школи? Ця прихована війна руйнує атмосферу довіри та професійного зростання. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті
8110

Моніторинг якості освіти в школі: хто, як і навіщо контролює освітній процес

Бажаєте зануритися в систему контролю за освітнім процесом? Наша стаття розкриває, хто саме здійснює моніторинг якості освіти — від внутрішніх ініціатив закладу до зовнішніх державних структур. Дізнайтеся про різні види моніторингу — від локального до міжнародного — та зрозумійте, як його результати впливають на розвиток шкільної освіти
35064

Медичний огляд майбутніх першокласників - 2025

Коли діти повертаються за парти під час війни, головна умова – безпека всіх учасників навчального процесу. Незалежно від того, яку форму навчання для дитини оберуть батьки, саме вони відповідають за проходження обов'язкових щорічних профілактичних медоглядів.
18940

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді