Міністерство просить школи не завищувати потребу у підручниках

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Школи надають недостовірну потребу в підручниках, зокрема, неправомірно її збільшують

Забезпечення шкільними підручниками

Освітні програми 2021/2022: що рекомендує МОНМіністерство освіти та науки України привертає увагу керівників органів управління освітою на необхідності надання достовірних даних про потребу закладу освіти в підручниках і посібниках.

Таку інформацію зазначили в офіційному листі Міносвіти щодо організації вибору школами підручників для учнів 9 класу.

У відомстві зазначають про результати аудиту Рахункової палати, яким було встановлено, що заклади освіти надають недостовірну потребу в підручниках і посібниках, зокрема, неправомірно її збільшують.

У листі також наголошують на тому, щоб керівники закладів освіти надавали достовірну інформацію та щоб кількість підручників для здобувачів освіти співпадала з кількістю учнів у відповідних класах.

Зокрема, у Міносвіти зауважили, що забезпечення підручниками, виданими за кошти державного бюджету, викладання курсів за вибором, факультативів не здійснюється.

З огляду на це Міністерство освіти та науки звертається до керівників обласних департаментів освіти з проханням посилити контроль за визначенням потреби у підручниках.

Варто зазначити, що з 10 до 17 січня 2022 року всі українські заклади освіти мають здійснити вибір для 9 класу підручників та передати результати свого вибору до органів управління освітою.

Узагальнені результати вибору мають бути передані до Інституту модернізації змісту освіти для повторного видання підручників.

Теми:

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Типи організації освітньої діяльності в дошкіллі: що нового

У Законі про дошкільну освіту визначено вісім типів організації освітньої діяльності. Таке розмаїття дає змогу забезпечити доступність дошкільної освіти для кожної дитини з урахуванням її індивідуальних особливостей, потреб, інтересів та здібностей. У цій статті більше розглянемо саме нові альтернативні типи дитсадків
521

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно нового Закону про дошкільну освіту. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок.
59260

Співпраця з органами громадського самоврядування в закладі освіти

Моделі співпраці з органами самоврядування: від авторитарної, коли керівник одноосібно відповідає за все, до демократичної — коли орган самоврядування отримує максимум повноважень. Обирайте свою!
1796

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді