Безоплатна психологічна допомога для постраждалих українців

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Українці, які постраждали через війну, можуть отримати безплатну психологічну допомогу

Психологічна допомога українцям

Оновлена посадова інструкція вчителя початкових класів

Українці, які постраждали через війну та її наслідки, можуть отримати безплатну психологічну допомогу, долучившись до онлайн-груп підтримки.

Таку інформацію зазначили в Громадській організації «Моє коло». 

Для того щоб долучитися до груп психологічної допомоги потрібно зареєструватися за посиланням

Учасниками груп підтримки можуть стати:

  • члени родин загиблих;
  • волонтери;
  • батьки, чиї діти відчувають труднощі під час війни;
  • члени родин військових;
  • українці, які вимушено перебувають за кордоном;
  • ті, хто не відносить себе до жодної категорії, але потребує підтримки.

Організація проводитиме зустрічі у двох форматах: закритому та відкритому. 

До закритої групи підтримки входитимуть до 12 осіб, які мають схожий травматичний досвід. З ними протягом 2 місяців працюватимуть психологи-фасилітатори.

Відкрита група передбачає набір не більш ніж 30 учасників, які бажають навчитися допомагати собі та оточуючим долати труднощі, а також покращувати психоемоційний стан.

Під час таких зустрічей обговорюватимуться теми, які найбільше турбують українців під час війни:

  • апатія та пригнічений настрій;
  • накопичена втома та виснаження;
  • емоційні гойдалки;
  • проблеми зі здоров’ям через стрес;
  • почуття провини;
  • способи заспокоєння.

Таким чином українці, що постраждали через війну та її наслідки, зможуть зустрітися з іншими людьми, які мають схожі проблеми, проговорити все, що їх турбує, поділитися досвідом, відчути підтримку, довіру та отримати практичні експертні поради.

Зокрема, за словами організаторів, після кожного циклу груп психологічної допомоги відбуватиметься моніторинг психоемоційного стану учасників.

За матеріалами ГО «Моє коло»

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершення 2024/2025 навчального року в закладах загальної середньої освіти

Усе про завершення 2024/2025 навчального року: дати, оцінювання, документи та особливі випадки. МОН роз'яснює ключові питання для шкіл: визначення термінів, подолання освітніх втрат, переведення учнів, видача документів - зокрема за кордоном та з відзнакою, заохочення та оцінювання досягнень.
47900

Як оплачувати вчителям заміну уроків

У школах часто виникають ситуації, коли складно знайти вчителя, який може провести уроки замість колеги. Наприклад ситуація, коли вчитель фізики відмовляється заміняти уроки математики, чи вчитель літератури — уроки історії, і їм заміну оплачують не за 14 тарифним розрядом, а за 11-м, без надбавок за категорію, яку вони мають за своїм предметом. Як організувати та правильно оплатити заміну уроків — читайте у статті
119

Відпустки вчителів – 2025: тривалість, порядок надання та оплати

З’ясуємо норми щодо надання відпусток в умовах воєнного стану. Розглянемо види відпусток вчителів та інших працівників закладів загальної середньої освіти, а також питання поділу та перенесення відпустки, оплати відпускних. Надаємо зразок наказу про відпустку
159895

Обриси сучасного внутрішньошкільного контролю

Внутрішньошкільний контроль, моніторинг педагогічних процесів і явищ — ціла наука, а вміння успішно його здійснити — мистецтво. Не вдаючись у деталі, окреслимо основні моменти внутрішньошкільного контролю.
31570

Графік відпусток у закладі освіти

Графік відпусток — обов’язковий документ. За відсутність графіка чи не ознайомлення з ним працівників Держпраці притягує керівників до адміністративної відповідальності. Перевірте, чи правильно склали, затвердили й погодили документ
59610

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді