Як працюватимуть заклади освіти на прифронтових територіях

Школи на прифронтових територіях не працюватимуть офлайн навіть за наявності укриттів

Освітній процес на прифронтових територіях

Стратегії успішної комунікації керівника

7,5 тисяч українських закладів освіти в новому навчальному році працюватимуть у офлайн-форматі. Ще близько 3 800 — у змішаному.

Таку інформацію зазначив заступник міністра освіти і науки України Андрій Сташків під час телемарафону.

Як він повідомив, з 13 тисяч шкіл в Україні більше половини планують повернутися з 1 вересня до очного формату навчання. Ще близько 3 800 шкіл — працюватимуть у змішаному режимі, оскільки укриття в них не вміщують одночасно всіх учасників освітнього процесу. З безпекових міркувань учні близько 2,5 тисяч закладів освіти продовжать навчатися дистанційно.

Водночас заклади освіти, що перебувають на прифронтових територіях, не працюватимуть в очному форматі навіть за наявності укриттів, адже така ініціатива наразила б на додаткову небезпеку як дітей, так і педагогів.

Відповідно до даних МОН, на території України є заклади освіти де відсутня фізична можливість облаштувати укриття в приміщенні. Там бомбосховища необхідно будувати з нуля, що є тривалим та дорогим процесом.

«Одне повноцінне укриття коштує близько 30 мільйонів гривень. Цього року держава виділила 1,5 мільярда гривень для їх будівництва. Ми очікуємо, що значна кількість шкіл буде облаштована новими повноцінними укриттями», — наголосив заступник керівника Міносвіти Андрій Сташків.

Окрім того, частина закладів освіти із окупованих Запорізької та Херсонської областей функціонуватимуть на підконтрольній Україні території. Для цих закладів освіти навчальний процес буде можливий лише в дистанційному форматі. За словами заступника міністра, у них також навчатимуться учні з ТОТ, яких в Україні налічується близько 70 тисяч.

За матеріалами Суспільного

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
78529

Шкільна служба медіації: як організувати

Шкільна служба порозуміння (медіації) допомагає владнати конфлікти між учасниками освітнього процесу, формує психологічно безпечний простір у закладі освіти та захищає інтереси дітей. Розглянемо, що таке медіація, хто входить до складу цієї служби та як організувати її роботу.
299

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді