МОЗ затвердило наказ щодо вакцинації дітей шкільного віку

Теми:
У МОЗ підтвердили доцільність вакцинації̈ проти COVID-19 дітей віком від 12 років

Наказ МОЗ щодо вакцинації школярів

Зменшувати надбавку через відмову від вакцинації - неправомірноМіністерство охорони здоров’я ввело в дію Рішення оперативного штабу МОЗ з реагування на ситуації з поширення інфекційних захворювань, яким визначена доцільність вакцинації проти COVID-19 дітей віком від 12 років.

Таку інформацію повідомили на сайті відомства, з посиланням на відповідний наказ, підписаний міністром охорони здоров'я Віктором Ляшком.

Таким чином, МОЗ підтримало позицію Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики щодо доцільності вакцинації дітей з 12 років.

У нацгрупі експерти з питань імунопрофілактики підкреслили, що вакцинація дітей, які не відносяться до групи ризику тяжкого перебігу COVID-19 та виникнення ускладнень може бути проведена вакциною Comirnaty від Pfizer/BioNTech.

«Враховуючи наявні дані з безпеки та ефективності вакцини Comirnaty від Pfizer/BioNTech для дітей віком від 12 років, а також зростання захворюваності на SARS-CoV-2 серед дітей, рекомендовано проводити вакцинацію осіб віком від 12 до 17 років незалежно від приналежності до групи ризику за умови наявності щеплень, які відповідають віку з урахуванням затверджених протипоказань до вакцинації», — зазначається в документі з рекомендаціями групи експертів.

Як відзначають експерти, підтримана Міністерством охорони здоров'я, вакцина Comirnaty від Pfizer/BioNTech для дітей віком від 12 років має використовуватися за схемою введення 2 доз з інтервалом між першою та другою дозами 21-28 діб.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді