Новий формат навчання, який впровадять з 1 вересня

Новий навчальний рік з 1 вересня розпочнуть зі змінами: які нововведення запроваджують

Новий формат навчання

Які вимоги з безпеки виконати, щоб заклад міг працювати

В Україні на одну форму навчання стало більше. Це означає, що навчальний процес з 1 вересня зазнає деяких змін.

Відповідно до безпекової ситуації, в різних регіонах України учні навчатимуться за найбільш оптимальною для тієї місцевості формою навчання. Там, де повітряна тривога лунає не так часто, як на сході чи півдні, діти підуть до закладу освіти (за умови наявності укриття). Там, де є загроза балістичних ракет (а це означає дуже короткий час від оголошення тривоги до моменту, коли потрібно сховатись в укритті) буде онлайн навчання.

Однак, рішення про офлайн чи онлайн навчання ухвалюватимуть обласні військові адміністрації на основі консультацій з місцевими громадами.

Окрім того, було прийнято з 1 вересня впровадити ще одну нову форму навчання. Суть її полягає в тому, що діти, які зараз знаходяться за кордоном, матимуть змогу вивчати український компонент шкільної освіти. Тривалість такого навчання — 6-8 годин на тиждень. Інші предмети школярі зможуть вивчати в тих країнах, де вони перебувають. 

Як зауважив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, що зазначену частину навчання буде зараховано автоматично.

Такий формат навчання впроваджують насамперед для того, щоб зберегти зв’язок дітей, які виїхали за кордон, з Україною. Зокрема, важливо зробити все можливе, щоб у майбутньому молодь повернулась в Україну.

За матеріалами PMG

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді