Випускники не орієнтуються в історичній хронології

Випускники шкіл, які брали участь у ЗНО, не орієнтуються в історичній хронології

Результати ЗНО з історії УкраїниПозапланові перевірки шкіл: ПІДГОТУВАТИСЯ

Випускники шкіл абсолютно не орієнтуються в історичній хронології та не володіють картографічними вміннями.

Таку інформацію повідомив під час прес-конференції сказав виконувач обов’язків директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко

Як він зазначив, цьогорічні випускники шкіл, які брали участь у тестуванні з історії України, продемонстрували більш загрозливі результати з історії ніж учасники ЗНО з математики.

«Майже 20% наших абітурієнтів не склали тест з історії України. Це діти, які абсолютно не володіють картографічними вміннями. І які абсолютно не орієнтуються в історичній хронології, не в тому понятті — що, де, коли і як відбувалося, а вони не здатні розташувати події, між якими відстань 10-20 років», — акцентував очільник УЦОЯО.

Зокрема, він наголосив, що учасники ЗНО з історії України були не здатні аналізувати елементарну діаграму та співвідносити дату на ній з варіантом відповіді.

В.о. обов’язки директора Українського центру оцінювання якості освіти зауважив, що такі абітурієнти, здобувши повну загальну середню освіту в умовах незалежності, не спроможні пригадати або пам'ятати чотири канонічні події, які привели до незалежності України.

«З точки зору суспільствознавчого компоненту наші діти демонструють більш загрозливі і більш невтішні результати ніж ті, які демонструють з математики», — зазначив Валерій Бойко.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12220

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72650

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді