Вимоги до Програми розвитку закладу освіти: ТАБЛИЦЯКабінет Міністрів України ухвалив використання коштів і розподіл субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами.
Таке рішення було затверджено під час засідання уряду України.
Як зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, що підтримка та надання якісної освіти особам з особливими освітніми потребами — важливий крок до забезпечення рівних умов для навчання всіх дітей України.
«Схвалені Урядом зміни дозволять використовувати кошти, які вже другий рік поспіль не можуть бути використані в тих регіонах, де немає потреби створювати ще нові інклюзивно-ресурсні центри», — прокоментував очільник Міносвіти.
Які нові нормативні акти у сфері освіти. Дізнайтеся першими та врахуйте у роботі.
Відповідно до постанови Кабміну, залишки коштів субвенції 2019 року, передбачені на оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсних центрів, що не використані у 2020 році, дозволено спрямовувати у 2021 році на закупівлю обладнання для оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсних центрів, що будуть утворені у 2021 році або вже утворені.
Окрім того, виділені кошти дозволено спрямовувати на забезпечення оплати праці фахівців за проведення корекційних занять у повному обсязі, що впливатиме на надання якісних освітніх послуг дітям з особливими освітніми потребами
Варто зазначити, що Державним бюджетом на 2021 рік передбачено обсяг такої субвенції у сумі понад 500 млн гривень. Цей обсяг субвенції розподілений між обласними бюджетами та бюджетом м. Києва.