За словами Шкарлета, вчитель отримав можливість імпровізувати та експериментувати

Як сформувати бренд педагога: ДІЛИМОСЯ ДОСВІДОМ
Новозатверджені закони в сфері освіти надають вчителям свободу дій обирати навчальні матеріали, імпровізувати та експериментувати.
Таку інформацію повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет під час діалогової платформи «Освіта України 2021: стратегічні цілі в дії».
Як зазначив міністр освіти, освітнє відомство запропонувало нові типові освітні програми, водночас будь-який учитель чи авторська група може доповнювати їх або створювати свої.
Ще шукаєте, як забезпечити якість освіти у вашому закладі? Директор Олена Здор представила цей досвід на Всеукраїнському конкурсі «Директор 2020: краща практика» — і перемогла. З чого розпочати та як впровадити?
«Учитель отримав свободу не лише навчати, а й свободу навчатися. І ця свобода теж передбачена реформою», — акцентував очільник МОН України.
Зокрема, Сергій Шкарлет зазначив, що для додаткової фінансової мотивації педагогів, запроваджено добровільну сертифікацію, успішне проходження якої надає вчителям 20% надбавку до посадового окладу та звільняє від атестації.
Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
Із статті дізнаєтеся: як сортувати справи не за часом, а «за розміром»; які чотири методи тайм-менеджменту ефективні у плануванні справ; як за допомогою піраміди відсікати зайве, щоб зосередитися на важливих справах; як отримати задоволення від виконання складних завдань
Підсумки атестації педагогічних працівників підбивають після того, як атестаційні комісії ухвалять відповідні рішення. З’ясуємо, як підбивають підсумки атестації, які документи оформлюють за її результатами
Питання внутрішньої системи забезпечення якості освіти не втрачає актуальності. Цей процес — постійний і потребує змін та удосконалення. Задля чого має функціонувати внутрішня система забезпечення якості освіти? Коротко про етапи її розбудови читайте у статті.
За результатами атестації педагогічним працівникам закладів освіти присвоюють, зокрема, педагогічні звання. Розглянемо, які встановлено вимоги до рівня професійної підготовки та кваліфікації педагогічного працівника для присвоєння йому педагогічного звання