У вишах обдумають питання збереження якості освіти

Представники вишів зустрінуться для збереження якісної освіти

У вишах обдумають питання збереження якості освіти

Індивідуальний навчальний план: чи обов'язково складати

Представники університетів зустрінуться, щоб докласти зусиль для утримання високих стандартів якісної освіти в умовах війни.

Альянс українських університетів, до якого входять шість провідних вишів, мобілізуються і залучать ресурси та найкращих фахівців для зміцнення та відновлення України.

До Альянсу входять шість університетів: Київська школа економіки, КНУ ім. Шевченка, НТУ «Дніпровська політехніка», Національний університет водного господарства та природокористування, Сумський державний університет та Український католицький університет.

Метою зустрічі є прагнення поділитися досвідом один з одним та спільно знайти кращі рішення. Адже пандемія та повномасштабна війна створили додаткові виклики для університетів в Україні.

Зустріч відбудеться у Київській школі економіки 11–12 березня.

Долучитись до заходу можуть усі охочі.

Цифрові технології у роботі з документами: ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42129

Активності для дошкільнят

Влітку діти охочі до експериментів та відкриттів. Скористайтеся цим і проведіть для старших дошкільників літню розвагу на свіжому повітрі: з рухливою грою за методикою Карла Орфа, віршами, піснями, іграми і квітковим дизайном
20304

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді