МОН надало методичні рекомендації до Базового компонента дошкільної освіти
Як реалізувати Базовий компонент дошкільної освіти: ПОРАДИМіністерство освіти і науки України надало методичні рекомендації до оновленого Базового компонента дошкільної освіти. Рекомендації розроблені, щоб допомогти педагогам впровадити в освітній процес оновлений Стандарт.
Новий Державний стандарт дошкільної освіти має дозволити продовжити реформу дошкільної освіти з урахуванням наступності між дитячим садком та школою.
Зібрали основні вимоги, щоб допомогти Вам легше впровадити їх в освітній процес.
Нагадаємо, що Базовий компонент дошкільної освіти − це державний стандарт освіти, що містить норми і положення, які визначають державні вимоги до рівня розвиненості, освіченості та вихованості дитини дошкільного віку (6 (7) років). У ньому окреслено умови, за яких стає досяжним належний рівень освіти дитини старшого дошкільного віку.
Переводите працівника на іншу посаду — дізнайтеся, як правильно оформити документацію
Ми підготували для вас зразок оформлення номенклатури справ закладу освіти, а також підказки і шпаргалки щодо вчасної та ефективної роботи з цим документом.
Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
Як цьогоріч провести атестацію педагогів, якими нормативними документами керуватися та що врахувати – поради у статті
У лютому 2024 року МОН дало старт позаплановим інституційним аудитам і перевіркам закладів освіти. Що вже відбулося і що чекає заклади освіти в 2024 році — читайте у статті