Міносвіти хоче впровадити Концепцію безпечної школи

Метою концепції є створення безпечних умов для ефективного очного навчання

Концепція безпечного закладу освіти

Які вимоги з безпеки виконати, щоб заклад міг працювати

В Україні розробляється Концепція безпечного закладу освіти, кінцевою метою якої є створення безпечних умов для забезпечення ефективного очного навчального процесу.

Таку інформацію зазначив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет. 

Як він зауважив, ініціатором створення Концепції є Міністерство освіти та науки. Наразі над її розробленням працює міжвідомча група.

Вимоги пожежної безпеки: чекліст

Таким чином, планується, що у межах реалізації Концепції заклади освіти будуть обладнані комплексом тривожної сигналізації з під‘єднанням до пунктів централізованого спостереження та реагування, системами зовнішнього та внутрішнього відеоспостереження, стаціонарними металодетекторами та необхідними огорожами.

Зокрема, у Державному бюджеті на 2023 рік на спорудження укриттів у закладах освіти передбачено 1,5 млрд грн. До початку нового навчального року вони мають бути готові і забезпечувати захист учнів, учителів та персоналу.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді