Науковці та викладачі повинні будуть обов’язково володіти англійською мовою

Це передбачає законопроєкт щодо надання англійській мові статусу мови міжнародного спілкування

dilovodstvo_2022_Pedrada.jpeg

Які вимоги з безпеки виконати, щоб заклад міг працювати

Таку інформацію повідомив перший заступник міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв.

Законопроєкт щодо надання англійській мові особливого статусу мови міжнародного спілкування передбачає володіння мовою.

«Розширення сфер застосування англійської мови в Україні сприятиме активізації процесів інтеграції українців в європейську спільноту в межах очікуваного набуття членства України в ЄС, формуванню суб'єктності держави у світових глобалізаційних процесів, підвищенню рівня її конкурентоспроможності на глобальному ринку, а також зростанню її інвестиційної та туристичної привабливості», – наголосив Ростислав Карандєєв.

Крім того, він зазначив, що володіння англійською мовою відкриває широкий доступ до знань, адже англійська – це мова конференцій та спортивних змагань.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43146

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4036

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26487

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді