Редакція журналу «Практика управління дошкільним закладом» зібрала для Вас корисну інформацію, яка знадобиться в умовах карантину
Вимоги безпеки до приміщень закладу: ЧЕК-ЛІСТ
У номері дізнаєтеся, як організувати діяльність закладу у 2020⁄2021 навчальному році. Інформація підібрана відповідно до рекомендації МОН. Там і пріоритетні напрями роботи, освітні програми та освітній процес, а також робота інклюзивних груп.
Крім того, педагоги діляться досвідом про роботу в умовах карантину: з якими труднощами зіткнулися та як їх вирішили, як налагоджували роботу дитсадка з батьками, як проводили заняття музичні керівники.
Як отримати згоду профспілки на звільнення членів профспілки та які документи підготувати?
У вересневому номері зібрали для Вас корисну інформацію, що складена відповідно до «Рекомендацій щодо відновлення роботи закладів дошкільної освіти після COVID-19» від ЮНІСЕФ.
Також колектив дитсадка має створити безпечні та нешкідливі умови для розвитку, виховання та навчання дітей. Переконайтеся, що у вашому закладі все так, як слід.
З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно нового Закону про дошкільну освіту. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок.
Із набранням чинності новим Законом про дошкільну освіту оновлено повноваження педагогічної ради ЗДО
Право на відпустки вихователям, як і будь-яким працівникам, з якими укладено трудовий договір, передбачено КЗпП та Законом України «Про відпустки». З’ясуємо, скільки триває щорічна основна відпустка вихователя та інших педагогів, що змінилося з прийняттям нового закону «Про дошкільну освіту» та на які інші види відпусток мають право педагоги ЗДО
З'ясуємо чинні положення щодо оплати праці педагогічних працівників закладів дошкільної освіти
Графік відпусток — обов’язковий документ. За відсутність графіка чи не ознайомлення з ним працівників Держпраці притягує керівників до адміністративної відповідальності. Перевірте, чи правильно склали, затвердили й погодили документ