Редакція журналу «Практика управління дошкільним закладом» зібрала для Вас корисну інформацію, яка знадобиться в умовах карантину
Вимоги безпеки до приміщень закладу: ЧЕК-ЛІСТ
У номері дізнаєтеся, як організувати діяльність закладу у 2020⁄2021 навчальному році. Інформація підібрана відповідно до рекомендації МОН. Там і пріоритетні напрями роботи, освітні програми та освітній процес, а також робота інклюзивних груп.
Крім того, педагоги діляться досвідом про роботу в умовах карантину: з якими труднощами зіткнулися та як їх вирішили, як налагоджували роботу дитсадка з батьками, як проводили заняття музичні керівники.
Як отримати згоду профспілки на звільнення членів профспілки та які документи підготувати?
У вересневому номері зібрали для Вас корисну інформацію, що складена відповідно до «Рекомендацій щодо відновлення роботи закладів дошкільної освіти після COVID-19» від ЮНІСЕФ.
Також колектив дитсадка має створити безпечні та нешкідливі умови для розвитку, виховання та навчання дітей. Переконайтеся, що у вашому закладі все так, як слід.
Переводите працівника на іншу посаду — дізнайтеся, як правильно оформити документацію
Ми підготували для вас зразок оформлення номенклатури справ закладу освіти, а також підказки і шпаргалки щодо вчасної та ефективної роботи з цим документом.
Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
Як цьогоріч провести атестацію педагогів, якими нормативними документами керуватися та що врахувати – поради у статті
У лютому 2024 року МОН дало старт позаплановим інституційним аудитам і перевіркам закладів освіти. Що вже відбулося і що чекає заклади освіти в 2024 році — читайте у статті