Якими будуть сучасні уроки музики

Теми:
МОН спільно з Mastercard починають проєкт «Безцінні уроки музики»

Логоритміка на карантині: сценарії

Метою проєкту є зробити уроки музичного мистецтва в школах цікавими та захопливими для сучасних дітей, а підготовку до них – більш легкою та натхненною для вчителів. Амбасадором проєкту став відомий співак та саунд-продюсер популярних хітів MONATIK.

В рамках проєкту створено сайт для збору ідей, які будуть викладені на ньому як практичні матеріали – їх зможе використати будь-який учитель музичного мистецтва для урізноманітнення своїх уроків – як в офлайн, так і в онлайн викладанні.

«Всебічний розвиток дітей та застосування набутих навичок у повсякденному житті – головне завдання Нової української школи. Мета цього проекту – вдихнути нове життя в предмет музичного мистецтва, зробити його сучасним, а головне – цікавим для учнів», – зазначила заступник міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.

Якими будуть сучасні уроки музики

Також, директор із маркетингу Mastercard в Україні Наталя Байдала повідомила, що на початку 2020 року компанія Mastercard провела дослідження серед школярів 2-7 класів України. Воно показало, що лише 45% учнів подобаються уроки музичного мистецтва в школі, 43% вважають їх сучасними та модними. І лише 26% сприймають уроки музики як важливі у порівнянні з іншими дисциплінами.

«Ми хочемо змінити таке ставлення не тільки в учнів, але й у суспільства в цілому, адже, не нашу думку, музика вкрай важлива для українців», – додає Наталя Байдала.

Джерело: сайт проєкту

Отримуйте новини там, де Вам зручно – Telegram та Facebook

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мультимедіа в роботі з дошкільниками

Особливості мультимедійних презентацій для музичних занять у дитячому садку. Ідеї ігор-презентацій та відеороликів до різних програмових завдань
7577

Парціальна програма для ЗДО «Музично-оздоровчі мандрівки з дітьми п’ятого року життя»

Для гурткової роботи в ЗДО є парціальна програма «Музично-оздоровчі мандрівки з дітьми п’ятого року життя». Вмонтуйте елементи парціальної програми у звичайні музичні заняття. Скористайтеся розробленим перспективним планом музичної діяльності на перші три місяці нового навчального року
9574

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді