Триває адаптивний карантин і заклади дошкільної освіти починають працювати. МОЗ затвердило рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у ЗДО. Та як все врахувати, щоб успішно продовжити роботу? Відповіді на запитання прозвучали на вебінарі
Переглянути вебінар
Цифрове видавництво Експертус та журнал «Практика управління дошкільним закладом» провели телеміст з освітянами Києва, Рівного, Житомира, Вінниці, Запоріжжя, Миколаєва.
Керівники ЗДО, методисти та експерти обговорили питання щодо роботи ЗДО та поділилися секретами успішного виходу з карантину.
Модератор вебінару: шеф-редактор управлінських видань Експертус Освіта Ніна Омельяненко.
Учасники обговорили питання:
- успішного відкриття дитсадків після карантину
- забезпечення ЗДО усім необхідним
- ефективного запровадження протиепідемічних заходів
- дистанційної роботи та простою.
Крім того, учасники мали змогу дізнатися про нові можливості для
онлайн-навчання з антикризового управлінняПідґрунтям для спокою батьків та безпечної роботи працівників став алгоритм підготовки до відновлення роботи закладу в умовах карантину. Що саме ми зробили?
Переводите працівника на іншу посаду — дізнайтеся, як правильно оформити документацію
Ми підготували для вас зразок оформлення номенклатури справ закладу освіти, а також підказки і шпаргалки щодо вчасної та ефективної роботи з цим документом.
Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
Як цьогоріч провести атестацію педагогів, якими нормативними документами керуватися та що врахувати – поради у статті
У лютому 2024 року МОН дало старт позаплановим інституційним аудитам і перевіркам закладів освіти. Що вже відбулося і що чекає заклади освіти в 2024 році — читайте у статті