29 лютого відбудеться перший етап сертифікації-2020

Цього року першим етапом сертифікації стане «ЗНО для вчителів» — незалежне тестування.

29 лютого відбудеться незалежне тестування вчителів початкових класів — перший етап сертифікації-2020. Для нього УЦОЯО відповідними наказами затвердив:

  • Програму незалежного тестування, яка визначає зміст тесту;
  • загальну характеристику тесту, що містить орієнтовний розподіл завдань відповідно до розділів / підрозділів Програми.

Для кожного зареєстрованого учасника створено «Кабінет учасника сертифікації». Увійти до нього можна за персональним логіном та PIN-кодом — вони зазначені у повідомленні, яке вчителі отримують від регіонального центру оцінювання якості освіти.

Тест містить 100 завдань, на розв’язання яких відведено 180 хв. Для кожного завдання передбачено лише одну правильну відповідь. Схема нарахування балів за виконання тестових завдань проста:

  • 1 бал за правильну відповідь;
  • 0 балів за неправильну відповідь, відсутність або більше однієї відповіді.

Результати тестування залежатимуть від набраної кількості балів: учасники, які наберуть менше ніж 60% від максимальної кількості тестових балів, не пройдуть до наступного етапу сертифікації.

Результати тестування та інформацію про допущення (чи недопущення) до наступного етапу розмістять у кабінеті учасника сертифікації не пізніше ніж 18 днів із дня проведення тестування.

Джерело: УЦОЯО

Тестування_сертифікація_2020

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
73545

Як оцінюватимуть учасників сертифікації-2020

Державна служба якості освіти оновила методику оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації. Як воно відбуватиметься у 2020 році? Скачайте оновлену методику оцінювання, а також нову анкету самооцінювання учасником сертифікації власної педагогічної майстерності
16864

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді