МОН оприлюднило освітні реєстри

Серед публічних даних є, зокрема, перелік закладів загальної середньої та дошкільної освіти з основною інформацією про них.

Публічна інформація, що стосується освіти і науки, відтепер доступна всім охочим на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних.

Усі дані є неперсоналізованими та дозволеними для використання і поширення. Портал має зручну навігацію та постійно оновлюється.

Штатний розпис — 2020: як не помилитися

Працівникам ЗЗСО та ЗДО може стати у пригоді, зокрема, така інформація:

Переліки містять основну інформацію щодо кожного закладу, як-от: повна та скорочена назви, код ЄДРПОУ, вид/тип закладу, ступінь закладу освіти, тип місцевості, де розташовано заклад, форма власності, поштовий індекс та адреса, телефон/факс, електронна пошта, вебсайт тощо.

Міністерка освіти Ганна Новосад зауважила, що для МОН важливою є двостороння комунікація з освітянами щодо цього нововведення: «Користувачі порталу не тільки бачать кожен набір даних перед завантаженням, але й можуть дати зворотній зв’язок з побажаннями чи зауваженнями».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
9718

Розвиток емоційно-вольової сфери дошкільника

Воля не виникає сама собою, її потрібно змалку формувати. Які особливості вольової сфери у дітей дошкільного віку? Як дорослі можуть сприяти формуванню в дитини емоційно-вольової сфери й таких пов’язаних із нею якостей, як самостійність, самоконтроль, стриманість?
31359

Корпоративний імідж сучасного дитячого садка

Мотивовані й творчі педагоги є ядром діяльності закладу дошкільної освіти, а їхня професійна діяльність — одним із компонентів його іміджу. Як сформувати позитивний корпоративний імідж дошкільного закладу і водночас сприяти фаховому зростанню та професійній соціалізації педагогів?
20656

Загартування дітей в дитячому садку

Загартування дітей дошкільного віку вимагає обережного підходу й відповідального ставлення. Під час гартувальних процедур дотримуйтеся загальних принципів
10869

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді