МОН оприлюднило освітні реєстри

Серед публічних даних є, зокрема, перелік закладів загальної середньої та дошкільної освіти з основною інформацією про них.

Публічна інформація, що стосується освіти і науки, відтепер доступна всім охочим на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних.

Усі дані є неперсоналізованими та дозволеними для використання і поширення. Портал має зручну навігацію та постійно оновлюється.

Штатний розпис — 2020: як не помилитися

Працівникам ЗЗСО та ЗДО може стати у пригоді, зокрема, така інформація:

Переліки містять основну інформацію щодо кожного закладу, як-от: повна та скорочена назви, код ЄДРПОУ, вид/тип закладу, ступінь закладу освіти, тип місцевості, де розташовано заклад, форма власності, поштовий індекс та адреса, телефон/факс, електронна пошта, вебсайт тощо.

Міністерка освіти Ганна Новосад зауважила, що для МОН важливою є двостороння комунікація з освітянами щодо цього нововведення: «Користувачі порталу не тільки бачать кожен набір даних перед завантаженням, але й можуть дати зворотній зв’язок з побажаннями чи зауваженнями».

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Портфоліо вихователя дитячого садка

Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
45486

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
90993

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді