Учні Малої академії наук виграли один з найбільших світових конкурсів наукових проєктів MOSTRATEC 2019, який відбувся в Бразилії
У конкурсі наукових проектів MOSTRATEC Україна бере участь завдяки Національному центру «Мала академія наук України».
Трансляція освітнього процесу: запровадити
«Це дуже важливо, щоб українська молодь мала можливість показувати свої відкриття на міжнародних заходах, знаходити там друзів та однодумців. Щороку сотні дітей стають освітніми дипломатами України, а їх перемоги допомагають нам по-іншому відкрити Україну світові!» - зазначив керівник делегації, заступник директора МАНУ, радник міністра освіти і науки України Євген Кудрявець.
Зокрема, Ольга Харасахал з Маріуполя виборола золоту медаль і Особливу відзнаку світового товариства «Вільна наука» з правом наукової публікації в індексованому журналі, запропонувавши метод виявлення метастаз на ранніх стадіях онкозахворювань.
А Дмитро Соломянюк зі Львова, отримав бронзову медаль за унікальний метод боротьби з пластиковими відходами та сміттєзвалищами.
![Українські учні перемогли на міжнародному конкурсі наукових проектів Мала академія наук](/images/news/2019/MAN.jpg)
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?