МОЗ України планує проведення трьох раундів імунізації в національному масштабі з використанням оральної полівакцини (ОПВ). Спочатку будуть імунізовані діти до шести років, незалежно від того, чи були вони щеплені від поліомієліту раніше
МОЗ України анонсувало проведення трьох раундів імунізації дітей проти поліомієліту по всій країні.
Прес-служба відомства повідомляє, що імунізація буде проходити з використанням оральної полівакцини (ОПВ).
Спочатку будуть імунізовані діти до шести років, незалежно від того, чи були вони щеплені від поліомієліту раніше. У третьому раунді планується імунізувати дітей до десяти років.
За словами заступника міністра охорони здоров'я України Ігоря Перегінця, перший раунд буде проводитися поетапно: з Закарпатської області та прилеглих до неї Львівської, Івано-Франківської областей, і протягом двох тижнів має охопити усю Україну.
«Вакцина, яка зараз перебуває на складах ДП «Укрвакцина» МОЗ України, повинна бути розвезена в регіони вже з наступного тижня. Проте до того часу, поки вона потрапить у медичні установи, ми нагадуємо — регіони мають ще 60 тис. доз залишків вакцини проти поліомієліту, які можна і потрібно використовувати», — підкреслив він.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?