1 березня — день проведення Всеукраїнського заняття доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»

МОН видало Лист № 2.4-312 від 28.01.2019 на підтримку проведення заняття

Департамент загальної середньої та дошкільної освіти інформує, що Благодійний фонд допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа» реалізує просвітницько-виховний проект, спрямований на формування у дітей гуманного ставлення до тварин.

З цією метою за бажанням Благодійний фонд пропонує провести 1 березня 2019 року Всеукраїнське заняття доброти для дітей старшого дошкільного віку «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».

Для підведення підсумків заходу кожен учасник до 05 березня 2019 року повинен надіслати на електронну пошту [email protected] наступну інформацію:

∙ назва навчального закладу
∙ місто
∙ кількість проведених «занять доброти»
∙ фотографії процесу проведення.

Якщо навчальний заклад має бажання отримати електронний сертифікат учасника «Всеукраїнського заняття доброти», необхідно:

1. Заповнити заявку за посиланням (до 28.02.19 р.) – goo.gl/xo597x

2. Провести «заняття доброти» 1 березня 2019 року

3. До 05.03.19-го надіслати фотозвіт (1 заняття – 1 фото) про проведене заняття на електронну адресу – [email protected] .

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Виховуємо патріотів на заняттях з англійської мови

Виховувати в дітей патріотичні почуття можна навіть під час вивчення іноземної мови. Поговоріть із дошкільниками на заняттях з англійської мови про Батьківщину, неповторність її природи, про суспільні й сімейні цінності
3428

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді