Всеукраїнська акція «Ідеальна школа очима дітей»

Акцію проводять задля формування довіри суспільства до системи забезпечення якості освіти, популяризації підвищення якості освіти у закладах освіти

З 22 по 27 листопада 2018 року відбудеться Всеукраїнська акція «Ідеальна школа очима дітей» — за підтримки Державної служби якості освіти України.

Учасниками заходу є учні та вихованці закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти віком до 18 років.

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Організатори акції:

  • Громадська рада при Державній службі якості освіти України
  • Міжнародна асоціація позашкільної освіти
  • Асоціація керівників шкіл України
  • Асоціація працівників дошкільної освіти.

Нагородження авторів кращих робіт та учасників заходу відбудеться 3 грудня 2018 року за адресою: вул. Тургенєвська, 3/9, м. Київ, галерея (1 поверх).

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Цифровізація української освіти: реалізація, проблеми і перспективи

Через необхідність дистанційного навчання актуальним і перспективним напрямом розвитку вітчизняної системи освіти стала її цифровізація. Що вона передбачає, з якими проблемами зіткнулись розробники Національної платформи цифрової освіти, що чекає педагогів і здобувачів освіти в перспективі – у нашій статті
9911

Техніки коучингу для роботи з педколективом

Виклики часу все більше вимагають нових підходів. Людина, що хоче досягти кар’єрного зросту, повинна бути мобільною, готовою до швидкої зміни та обставин. В Україні в умовах воєнного стану реалізувати ці завдання здається нереальним. Та все ж на допомогу можуть прийти нові техніки. І одна з них – коучинг.
33

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді