Відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля

У день свого професійного свята педагоги-«дошкільники» відвідали урочистий концерт, отримали незабутні враження від майстер-класів та набули цікавого досвіду

25 вересня 2015 року в Київському палаці дітей та юнацтва відбулося святкування Всеукраїнського дня дошкілля.

У холі палацу оркестр урочисто зустрічав гостей столиці, працівників дошкільної освіти з різних куточків України.

Під час заходу освітяни відвідали пізнавальні майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва від колег. У надзвичайно дружній атмосфері педагоги мали змогу освоїти техніку декупаж, майстер-клас з якої було проведено працівниками ДНЗ  «Берізка»№ 650 м. Києва.

Не менш цікавим і захопливим було плетіння з газетних трубочок, під час якого учасники вчилися перетворювати звичайні речі у маленькі шедеври.

Зацікавив педагогів-«дошкільників» і майстер-клас із виготовлення картин із вовни в техніці валяння та виготовлення цукеркових букетів.

Для учасників заходу було організовано виставку дидактичних посібників, освітянських фахових видань і роботу консультаційного пункту від Цифрового видавництва Експертус. Освітяни отримали фахові  консультації з питань охорони праці, кадрової роботи, бухгалтерського обліку, а також ознайомилися з роботою в  новій програмі «КОЗА Онлайн: Дошкільний заклад» та консультаційній системі «Експертус Дошкільний заклад».

Під час концертної програми педагогів привітали Андрій Гевко, заступник Міністра освіти і науки, Юрій Кононенко, директор Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України, заступник Голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко.

Між яскравими номерами концертної програми відбулося нагородження кращих представників дошкільної освіти та переможців фестивалю-огляду «Україна – рідний край».

Читайте більше — на сторінках газети «Дошкілля.UA».

Більше фотографій — на нашій сторінці у Facebook.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12220

Екологічне виховання дошкільників

Як організувати екологічне виховання в дитячому садку, форми роботи з дошкільниками, поради вихователям та інструменти екологічного виховання
84422

Дії у разі виникнення пожежі в школі

У разі виникнення пожежі дії працівників навчального закладу, залучених до її гасіння, мають бути спрямовані на убезпечення людей, перш за все дітей, їх евакуацію та порятунок
62223

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді