Готуємо дошкільний заклад до осінньо-зимового періоду

На сторінках журналу «Медична сестра дошкільного закладу» № 10/2015 опубліковано прізвища переможців і дипломантів конкурсу «Роль медичної сестри дошкільного закладу в профілактиці захворювань дітей». А також з публікацій журналу Ви дізнаєтеся про те, як підготувати дошкільний заклад до осінньо-зимового періоду

Настала пора оцінити плоди праці учасників конкурсу «Роль медичної сестри дошкільного закладу в профілактиці захворювань дітей». І тут, як-то кажуть, хто на славу потрудився, той має добрий урожай. Переможці конкурсу отримають цінні подарунки, а їхні роботи будуть опубліковані на сторінках журналу. Статтю про те, як перетворити дошкільний заклад на справжню країну здоров’я, читайте у журналі «Медична сестра дошкільного закладу» № 10/2015.

Аналізування конкурсних робіт довело, що їх автори мають безцінний професійний досвід, яким варто поділитися з колегами. Усім учасникам конкурсу дякуємо за активність і запрошуємо стати авторами улюбленого фахового видання! Так, цього місяця до шановного авторського колективу журналу «Медична сестра дошкільного закладу» долучилися колеги з Чернівців і Рівненської області. У своїх публікаціях вони діляться досвідом про те, як перевірити готовність дошкільного закладу до роботи в осінньо-зимовий період та які аспекти під час заміни постільної білизни в дошкільному закладі слід контролювати.

Виконання посадових обов’язків медичної сестри передбачає складання численних документів. Для оптимізації паперової роботи і збереження вашого дорогоцінного часу радимо користуватися програмою «КОЗА Онлайн: Дошкільний заклад», що дає змогу працівникам дошкільного закладу, зокрема і медичним сестрам, оформити документи лише за кілька хвилин.

Програма «КОЗА Онлайн: Дошкільний заклад» створена для забезпечення документаційного супроводу діяльності всіх категорій працівників дошкільного закладу. Нині вона містить близько 300 шаблонів документів і надалі постійно поповнюватиметься новими. Зокрема, заплановане відкриття таких рубрик для медичних працівників, як «Медичне обслуговування» та «Організація харчування». Ми працюємо, аби ваша щоденна паперова робота перетворилася на високоефективний процес, що дарує відчуття задоволення від професійної діяльності.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершуємо навчальний семестр у школі

На закінчення навчального семестру в закладах загальної середньої освіти педагоги підбивають підсумки роботи, звітують. Нині звіт учителя за семестр — це здебільшого вчасне виставлення оцінок за семестр, коректно заповнені класний журнал і табелі навчальних досягнень учнів
206600

Психолого-педагогічна характеристика учня: як скласти

Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.
405969

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді