Україна візьме участь у міжнародному дослідженні якості освіти PISA-2018

26 квітня в Міністерстві освіти і науки України відбулася нарада щодо питань участі України в міжнародному дослідженні знань і навичок учнів PISA-2018 (Programme for International Student Assessment).

Україна планує вперше взяти участь у PISA-2018, яке проводиться із 2000 року кожні три роки. Програма дослідження передбачає тестування учнів з математики, читання і природничих наук. Завдання тестування — визначити уміння використовувати набуті знання у побутових ситуаціях.

За словами Тетяни Вакуленко, представника національного координатора міжнародного дослідження якості освіти, згодом МОН підпише угоду з Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР). 

Фернардо Картрайт, радник ОЕСР, наголосив на відкритті нових можливостей для оцінювання якості української шкільної освіти й порівняння її з освітою інших країн. Крім цього, українські спеціалісти після роботи над адаптацією тестів PISA будуть уже експертами у питаннях компетентнісного оцінювання.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оптимізувати рухову діяльність дітей

Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
27853

Методична робота в закладі дошкільної освіти

Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
47529

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
39077

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42293

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді