Міністерство культури України розробляє програму підтримки студентів — майбутніх акторів, бібліотекарів
У наступному році Міністерство культури України планує запустити спеціальний проект, який буде мати назву «Культурний ліфт». У межах проекту передбачено співпрацю відомства зі студентами, майбутніми працівниками закладів культури, починаючи з першого курсу. Про це повідомив Міністр культури України В’ячеслав Кириленко в ефірі своєї програми «Про культуру» на першому каналі Українського радіо.
«Ми будемо пропонувати студентам спеціальні умови стажування у найкращих мистецьких колективах, у Міністерстві культури України, за кордоном. Запропонуємо гнучку систему державних грантів для молодіжних творчих організацій і молодіжних професійних спілок, щоб студент навчального закладу культури, чи то майбутній актор, чи майбутній бібліотекар, чи майбутній працівник музею зразу в це життя входив і розумів, що він досягне успіху тільки на умовах конкурентоспроможності», — заявив В. Кириленко.
Крім того, він повідомив, що цю методику підтримки майбутніх працівників культури буде вписано в спільну з Євросоюзом програму «Креативна Європа». Це питання буде обговорюватися з єврокомісаром з питань культури Тібором Наврачічем, який 18-19 листопада буде в Україні з робочим візитом.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?