Відбувся Всеукраїнський форум «Охорона праці у навчальному закладі»

Як уникнути в адміністративно-господарській діяльності порушень з питань охорони праці? Ці та інші питання обговорювали на дводенному форумі керівних працівників дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів у Львові

Всеукраїнський форум «Охорона праці у навчальному закладі» пройшов 29-30 жовтня у Львові в Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини. Ініціювало і провело безоплатний форум Цифрове видавництво Експертус за підтримки Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації. Метою цього інформаційно-просвітницького проекту було донести до освітян повну та всебічну інформацію про уникнення в адміністративно-господарській діяльності порушень з питань охорони праці.

Форум проходив два дні: 29 жовтня у ньому взяли участь працівники загальноосвітніх навчальних закладів, а 30 жовтня — дошкільних. Усього форум відвідало біля 600 освітян із Львівщини та інших регіонів України.

Із вітальним словом до учасників форуму звернулися Світлана Книшик, начальник управління загальної, середньої, дошкільної, позашкільної освіти та соціального захисту департаменту освіти і науки Львівської ОДА, Сергій Лячин, фахівець ІІ категорії ресурсного центру матеріальних фондів цього департаменту, та Лариса Ільченко, керівник напряму «Експертус Освіта» Цифрового видавництва Експертус.

Форум пройшов у цікавій інтерактивній формі, кожен його учасник мав змогу отримати відповідь на своє запитання. Лектори — Наталія Дуброва, завідувач сектору безпеки життєдіяльності Інституту модернізації змісту освіти МОН України, та Ніна Омельяненко, шеф-редактор журналів «Практика управління закладом освіти», «Практика управління дошкільним закладом», голова правління ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» — надали покроковий алгоритм організації роботи з охорони праці у навчальному закладі та на прикладі конкретних ситуацій розповіли, як діяти у разі нещасних випадків з учасниками освітнього процесу. Усі пояснення лекторів супроводжувалися посиланнями на нормативні документи, прикладами оформлення локальних документів, які демонструвала з допомогою консультаційних систем «Експертус Школа» та «Експертус Дошкільний заклад» головний редактор управлінських видань Експертус Освіта Вікторія Третяк. Форум пройшов цікаво і динамічно.

Учасники форуму наголосили, що нині освітянам не вистачає заходів, які проводилися б на високому професійному рівні. Форумчани висловили велику вдячність організатору заходу — Цифровому видавництву Експертус, яке не лише видає якісні фахові видання для різних категорій працівників освіти, а й постійно сприяє підвищенню кваліфікації працівників сфери освіти, задоволенню їхніх інформаційних потреб, надаючи актуальну інформацію під час безоплатних семінарів, вебінарів тощо.

Наприкінці форуму від імені всіх його учасників організаторам подякували Любов Зеленко, головний спеціаліст відділу дошкільної і загальної освіти департаменту освіти і науки Львівської ОДА, та Галина Сидорова, завідувач львівського ДНЗ № 176 «Пізнайко».

Із відгуків учасників форуму:

Давно не чула таких конкретних, цікавих і повчальних виступів. Було дуже приємно перебувати на цьому форумі і познайомитися з прекрасними фахівцями.

Дякую за дуже змістовні, точні, конкретні, лаконічні відповіді!
Молодці! Не ллється водичка . Лекції цікаві і потрібні.

Мої враження від форуму перевершили мої сподівання!
Сьогоднішній форум для мене був надзвичайно корисний, інформаційний. У моїй голові багато інформації «розклалось по поличках».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Техніки коучингу для роботи з педколективом

Виклики часу все більше вимагають нових підходів. Людина, що хоче досягти кар’єрного зросту, повинна бути мобільною, готовою до швидкої зміни та обставин. В Україні в умовах воєнного стану реалізувати ці завдання здається нереальним. Та все ж на допомогу можуть прийти нові техніки. І одна з них – коучинг.
16

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
37785

Методика Р4С: як упровадити

Як упровадити методику Р4С — «Філософія для дітей». Що прививати дітям, аби вони були готовими до ризиків і загроз глобалізованого світу
4696

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді