Перспектива по-херсонськи

У Херсоні відбувся психолого-педагогічний фестиваль «Перспектива»

З 29 жовтня по 1 листопада в м. Херсоні на базі Херсонської академії неперервної освіти відбувся Регіональний міжнародний психолого-педагогічний фестиваль «Перспектива-Херсон 2015».

Організаторами цього заходу були, зокрема, Інститут спеціальної педагогіки НАПН України, Асоціація розвитку творчої особистості «ВАРТО», Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти», Центр освітніх технологій «Школа ейдотехніки», Асоціація педагогів Молдови «Інноваційна школа», Генеральна асоціація вчителів Румунії, видавництво «Мандрівець» та Міжнародний центр фінансово-економічного розвитку — Україна.

Впродовж усіх днів роботи фестивалю його учасники — педагоги дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних та інших навчальних закладів — пройшли сертифіковане навчання за одним із напрямів:

  • стратегічні напрямки діяльності сучасного керівника ДНЗ;
  • технології інклюзивного навчання;
  • покращення якості освітнього процесу за допомогою технології мнемотехніки;
  • управління конфліктними ситуаціями та розвиток емоційного інтелекту;
  • оздоровча система ХАДУ;
  • казкотерапія;
  • системний підхід у терапії та освіті.

Професійні тренери з усієї України залюбки ділилися своїми знаннями, досвідом та практичними навичками із усіма охочими педагогами, які прагнуть повсякчас розширювати свої фахову компетентність.

Кожен ранок учасники фестивалю розпочинали із зарядки. Окрім навчання, усіх охочих запрошували до участі в роботі творчих, оздоровчих майстерень, а також майстерень із педагогіки та психології. А творча агенція «Свято кожен день» попіклувалася, аби кожен вечір педагоги проводили не менш цікаво й активно, аніж навчальний день. Так, для учасників організовували вечір знайомств, виставу «Освіта в індійському стилі», шоу пародій.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Що врахувати у питаннях пожежної безпеки у закладі освіти

Небезпечний вогонь захоплює зненацька місця з масовим перебуванням людей, а тим більше дітей. Таким місцем, зокрема, є заклади освіти. Як убезпечити і дітей, і колектив від небажаних наслідків, шо потрібно зробити керівнику закладу, яку превентивну роботу повинні проводити педагоги, що повинні знати неповнолітні відвідувачі школи чи дитсадка – читайте у статті
11979

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
137340

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
9977

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді