Голова облдержадміністрації Михайло Папієв готовий підтримувати дослідницькі проекти, стимулювати розвиток науки й техніки в регіоні.
Науковці виступили з ініціативою створення Буковинського наукового парку, який дасть змогу акумулювати наукові ідеї та пришвидшити їх втілення у життя.
Про це повідомила прес-служба Чернівецької ОДА.
Голова облдержадміністрації Михайло Папієв підкреслив, що готовий підтримувати дослідницькі проекти, стимулювати розвиток науки й техніки в регіоні. За його словами, основна мета та завдання державної політики у науковій сфері — створення умов для підвищення ефективності наукових досліджень, підтримка і розвиток провідних наукових шкіл та підвищення соціального статусу науковців. «Нині середня зарплата молодого науковця складає 1 тис. гривень, що неприпустимо на фоні того, що середньостатистична пенсія з 1 травня, після втілення в життя соціальних ініціатив Президента України, складає 1 тис. 320 гривень», — наголосив Михайло Папієв і додав, що ініціюватиме вирішення проблеми дисбалансу в оплаті праці на найвищих державних рівнях.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?