В Україні забагато економістів та менеджерів — Табачник

Цьогоріч зменшилося держзамовлення на економічні спеціальності, а також на спеціалістів з менеджменту та міжнародних відносин.

Цьогоріч зменшилося держзамовлення на економічні спеціальності, а також на спеціалістів з менеджменту та міжнародних відносин.

Про це розповів міністр освіти, науки, сім‘ї, молоді та спорту Дмитро Табачник.

«Сьогодні Кабмін на своєму засіданні розглянув доповідь міністра економіки Петра Порошенка. В ній визначені основні параметри державного замовлення. У 2012 році держамовлення на спеціалістів складатиме 79 тисяч осіб, понад 68 тисяч — за денною формою навчання. Бакалаврів буде понад 127 тисяч осіб, з них 108 тисяч — за денною формою», — сказав він.

За його словами, в 2012 році збільшать держзамовлення на такі спеціальності як електроніка (33%), енергетика (41,5%), радіоелектроніка та машинобудівництво (8%), авіаційний та ракетно-технічіний комплекс (43%), а також інформаційні технології, комп‘ютерна безпека, матеріалообробка. «Цього року зменшуємо держзамовлення економістів, менеджерів, спеціалістів з міжнародних відносин», — озвучив цифри міністр.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді