Під час візиту німецької гості між XLab та Малою академією наук України укладено домовленість про розвиток співпраці та про наступну зустріч у Німеччині, на якій буде підписано декларацію про спільну діяльність.
Під час візиту німецької гості між XLab та Малою академією наук України укладено домовленість про розвиток співпраці та про наступну зустріч у Німеччині, на якій буде підписано декларацію про спільну діяльність.
Про це повідомила прес-служба МОНмолодьспорту.
Згідно з інформацією відомства, у рамках домовленості планується робота кількох груп учнів-членів МАН у XLab, а також навчання педагогів і обмін досвідом з питань розбудови наукових лабораторій для обдарованої учнівської та студентської молоді.
На завершення зустрічі директор НЦ «МАНу» Оксен Лісовий та директор XLab Єва-Марія Неер виразили сподівання, що укладені домовленості сприятимуть розвитку зв’язків між обдарованими дітьми України та Федеративної Республіки Німеччина.
XLab є експериментальною лабораторією для молоді в м. Геттінгені (Федеративна Республіка Німеччина), яка функціонує з тією самою метою, що й лабораторія МАН – для наближення юних науковців до великої науки. Навчання у XLab проводиться англійською.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?