Українці прислухаються найбільше до думки батьків та сім’ї ― опитування

Наступними за авторитетністю думки для українців є друзі, знайомі та священнослужителі. Трохи менше наші громадяни довіряють оцінкам колег по роботі, публічним людям та викладачам.

Для більшості українців (71%) батьки та сім'я є найбільшим авторитетом.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного компанією Research & Branding Group.

Компанія мала на меті дізнатися, хто є найбільшим авторитетом для українців. Дослідження дало змогу переконатися, що у трійку лідерів також входять друзі, знайомі (29%), священнослужителі (10%). До найбільш авторитетних груп, також відносяться колеги по роботі (7%). Далі йдуть публічні люди (4%), викладачі (3%), керівники (2%). Ще 8% респондентів вважає, що немає таких авторитетних груп, і 5% не змогли відповісти.

При цьому 64% українців, про нинішню ситуацію відносин батьків і дітей, повідомляють, що вони іноді можуть зрозуміти один одного, іноді ― ні. Практично в рівній мірі респонденти стверджують, що добре розуміють один одного, незважаючи на різний життєвий досвід (18%) і навпаки, що не можуть зрозуміти один одного (17%). Ще 2% не змогли відповісти

Так, 71% українців, щодо того скільки уваги приділяли батьки їх вихованню, стверджують, що саме стільки, скільки необхідно. 17% повідомляє, що їх вихованню приділяли занадто мало уваги і 10% навпаки ― занадто багато.

Довідка. У період з 25 квітня до 10 травня компанією Research & Branding Group проводилося соціологічне дослідження про те, хто є найбільшим авторитетом для українців. Збір інформації відбувався методом особистого інтерв'ю в 24-х областях України і АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2077 респондентів. Очікувана середня похибка вибірки складає ± 2,2%.

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Портфоліо вихователя дитячого садка

Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
45467

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
90973

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді