Новий навчальний рік почнеться у суботу

Державна підсумкова атестація для учнів 4-х класів проводитиметься з 13 по 21 травня, для випускників 9-х класів ― з 28 травня по 11 червня, для випускників 11-х класів ― з 27 по 31 травня.

Міністерство освіти, науки, молоді та спорту України визначилося із структурою нового навчального року та графіком учнівських канікул.

Про це повідомили у прес-службі МОНмолодьспорту.

Так, відповідно до статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту» 2012/2013 навчальний рік розпочинається 1 вересня святом ― Днем знань ― і закінчується не пізніше 1 липня.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою: І семестр ― з 1 вересня по 28 грудня, ІІ семестр ― з 14 січня по 24 (25 для шкіл, які працюють за шестиденним робочим тижнем) травня.

Також у МОНмолодьспорту визначили, що навчальний рік закінчиться проведенням навчальних екскурсій у 1-4 класах (27-30 травня), навчальних екскурсій та практики у 5-8 і 10 класах (27 травня-7 червня) і державної підсумкової атестації випускників початкової, основної і старшої школи.

Державна підсумкова атестація для учнів 4-х класів проводитиметься з 13 по 21 травня; для випускників 9-х класів ― з 28 травня по 11 червня; для випускників 11-х класів ― з 27 по 31 травня.

«Вручення документів про освіту рекомендуємо провести для випускників 9-х класів 11-12 червня, 11-х класів ― 1-2 червня», ― наголосили у відомстві.

Упродовж навчального року для учнів проводяться канікули: орієнтовно, осінні з 29 жовтня  по 4 листопада, зимові з 29 грудня по 13 січня, весняні з 25 по 31 березня.

Окрім того, у повідомленні сказано, що з урахуванням місцевих особливостей та кліматичних умов за погодженням з відповідними місцевими органами управління освітою можуть змінюватися структура навчального року та графік учнівських канікул; навчальну практику та навчальні екскурсії за рішенням закладу можна провести в інші терміни, або впродовж навчального року.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4023

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26459

Інтерактивні методи навчання

У чому полягає інтерактивне навчання та які методи використовувати в роботі з дошкільниками, учнями й педагогами. Принципи, завдання, класифікації, приклади
198730

Ігри з дітьми на відпочинку

Нові ігри з конструктором, доміно, кубиками, у які цікаво грати дітям і дорослим. Консультація для батьків дошкільників
6288

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді