Циферблат буде виконано в кольорах прапора України ― синього (агератум) та жовтого (колеус лимонний). Загальна концепція композиції ― початок жнив та щедрий врожай.
Ще один сюрприз до святкування 21-річниці Незалежності України приготували зеленбудівці киянам та гостям столиці ― замінили композицію квіткового годинника.
Про це повідомили у прес-службі КМДА.
Цього разу фахівці-дизайнери комунального об’єднання «Київзеленбуд» розробили проект в українському народному стилі. Загальна концепція композиції ― початок жнив та щедрий врожай.
Серед складових частин композиції ― колоски пшениці, китиці калини та волошки.
Циферблат виконано в кольорах прапора України ― синього (агератум) та жовтого (колеус лимонний).
На загальній площі квітника (148,78 кв. м.) фахівці комунального підприємства з утримання зелених насаджень Печерського району висадили 184 тисяч 900 квітів.
Квітковий асортимент годинника складають: колеус лимонний, альтернантера «Ван-Гутта», альтернантера «Аурея», бегонія червона, цинерарія, агератум. Інертний матеріал ― мармурова крихта.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?