«Примірну інструкцію діловодства у дошкільних навчальних закладах» зможуть отримати в усіх регіонах країни

Спецвипуск «Примірна інструкція діловодства у дошкільних навчальних закладах» відправлений в усі районні, міські відділи та управління освіти України для безоплатної роздачі українським навчальним закладам.

За підтримки Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України побачив світ спецвипуск журналу «Практика управління дошкільним закладом» напряму «ЕкспертусОсвіта» «Примірна інструкція діловодства у дошкільних навчальних закладах».

«Безумовно, завдання цієї Інструкції не лише нормативно-регулювальне. Вона створена передусім для того, щоб полегшити вам роботу у тій частині, яка, напевно ж, найбільш кропітка, рутинна, що забирає багато часу та відволікає від головного ― плекати наше майбутнє, наше дитинство, віддаючи йому найкращий досвід поколінь. Сподіваємося, ви матимете більше часу саме на педагогічну творчість, яка приносить найбільш значущі плоди», ― про це у своєму вступному слові у спецвипуску зазначила заступник директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОНмолодьспорту Тамара Панасюк.

Важливо. Спецвипуск ПУДЗ містить також розділ «Документальне забезпечення діяльності дошкільного навчального закладу».

Спецвипуск «Примірна інструкція діловодства у дошкільних навчальних закладах» відправлений в усі районні, міські відділи та управління освіти України для безоплатної роздачі українським навчальним закладам.

Ви також можете побачити цей спецвипуск і в електронному варіанті. Для цього ― натисніть тут.

Нагадаємо, що безкоштовний спецвипуск журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу» «Базовий компонент дошкільної освіти» також розісланий в усі регіони України.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
9715

Розвиток емоційно-вольової сфери дошкільника

Воля не виникає сама собою, її потрібно змалку формувати. Які особливості вольової сфери у дітей дошкільного віку? Як дорослі можуть сприяти формуванню в дитини емоційно-вольової сфери й таких пов’язаних із нею якостей, як самостійність, самоконтроль, стриманість?
31357

Корпоративний імідж сучасного дитячого садка

Мотивовані й творчі педагоги є ядром діяльності закладу дошкільної освіти, а їхня професійна діяльність — одним із компонентів його іміджу. Як сформувати позитивний корпоративний імідж дошкільного закладу і водночас сприяти фаховому зростанню та професійній соціалізації педагогів?
20650

Загартування дітей в дитячому садку

Загартування дітей дошкільного віку вимагає обережного підходу й відповідального ставлення. Під час гартувальних процедур дотримуйтеся загальних принципів
10865

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді