Законопроект «Про освіту» повернуто на доопрацювання

Верховна Рада України повернула на доопрацювання проект Закону України «Про освіту»

Члени парламентського Комітету з питань науки і освіти (далі — Комітет) на засіданні щодо обговорення проекту Закону України «Про освіту»  25 листопада 2015 року проголосували за рішення направити законопроект на доопрацювання.

«Незважаючи на кризову ситуацію в країні, нам необхідно прийняти такий закон, який визначить перспективи розвитку української освіти на десятиліття», — сказала Голова Комітету Лілія Гриневич.

За її словами, до Комітету надійшло більше п’ятиста звернень із зауваженнями до законопроекту від педагогічних колективів, профспілок, обласних державних адміністрацій та громадських організацій.

Л. Гриневич також повідомила, що робоча група, куди увійшли представники Комітету, МОН України, представники громадськості, академій, освітніх установ та експерти, виявили системні недоліки документу.

«Ми направляємо законопроект на доопрацювання і сподіваємось отримати його у добре зміненому вигляді», — зазначила Лілія Гриневич.

До 10 грудня планують розглянути доопрацьований законопроект «Про освіту» у Парламенті.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Що врахувати у питаннях пожежної безпеки у закладі освіти

Небезпечний вогонь захоплює зненацька місця з масовим перебуванням людей, а тим більше дітей. Таким місцем, зокрема, є заклади освіти. Як убезпечити і дітей, і колектив від небажаних наслідків, шо потрібно зробити керівнику закладу, яку превентивну роботу повинні проводити педагоги, що повинні знати неповнолітні відвідувачі школи чи дитсадка – читайте у статті
11979

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
137338

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
9977

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді