Побачив світ 12-ий номер журналу «Медична сестра дошкільного закладу»

У новому номері журналу ви зможете дізнатися про швидке коригування щоденного меню, рекомендації щодо використання ароматерапії, безпечне провітрювання та ін.

Вийшов друком грудневий номер (№ 12/2012) журналу «Медична сестра дошкільного закладу».

У новому номері журналу ви зможете дізнатися про швидке коригування щоденного меню, рекомендації щодо використання ароматерапії, безпечне провітрювання та ін.

У статі під назвою «Синдром дефіциту уваги з гіперактивністю у дітей до 7 років»,  йдеться про те, що сьогодні синдром дефіциту уваги з гіперактивністю є поширеним діагнозом серед малюків. Можливо, далеко не всі з них дійсно нездужають на це захворювання. Та справжня гіперактивна дитина, як і будь-яка, потребує не гніву чи покарань вихователів і батьків, а розуміння та правильного ставлення.

А у матеріалі «Безпечні іграшки у дитячому садку» можна дізнатися про те, з яких матеріалів виробляють іграшки, як правильно їх вибирати та на що звертати увагу при покупці.  Адже, обираючи іграшки, дорослі частіше звертають увагу на їхні ціну та привабливий вигляд, незважаючи на те, чи призводять іграшки до погіршення стану здоров’я, травмувань і нещасних випадків.

У номері також наведено Технічний регламент безпеки іграшок (Витяг), який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 08.10.2008 № 901.

Серед статей 12-ого номеру також ви знайдете такі статті: «Допомога при зимових травмах» та «Виконання сестрою медичною обов’язків відсутніх і тимчасово відсутніх працівників на прикладі посади діловода», «Придбання медикаментів за батьківські кошти» та інші.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
37726

Методика Р4С: як упровадити

Як упровадити методику Р4С — «Філософія для дітей». Що прививати дітям, аби вони були готовими до ризиків і загроз глобалізованого світу
4686

Створюємо писанкове дерево

Замислюєтеся над тим, яку цікаву художню працю запропонувати дошкільникам напередодні Великодня? Можна провести дистанційний майстер-клас та спробувати виготовити унікальну композицію в нетрадиційній техніці — писанкове дерево, крона якого відтворюватиме державні кордони України
6422

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді