Стартує конкурс «Упровадження здоров’язбережувальних технологій у навчально-виховний процес»

Пропонуємо педагогічним працівникам поділитися досвідом щодо розроблення та впровадження у навчально-виховний процес технологій, які дадуть змогу зберегти та зміцнити здоров’я дітей, сформувати у них ціннісне ставлення до нього. Оголошуємо конкурс на найкращі матеріали щодо впровадження таких технологій.

Редакція журналу «Заступник директора школи» оголосила про старт конкурсу «Упровадження здоров’язбережувальних технологій у навчально-виховний процес», який триватиме 28 січня по 17 червня 2013 року.

«Пропонуємо педагогічним працівникам поділитися досвідом щодо розроблення та впровадження у навчально-виховний процес технологій, які дадуть змогу зберегти та зміцнити здоров’я дітей, сформувати у них ціннісне ставлення до нього. Оголошуємо конкурс на найкращі матеріали щодо впровадження таких технологій. На його переможців чекають подарунки. Бажаємо успіхів, натхнення та творчих звершень!», ― зазначили у редакції.

Згідно з умовами конкурсу, для участі у Конкурсі приймаються авторські розробки щодо впровадження здоров’язбережувальних технологій в освітній діяльності загальноосвітнього навчального закладу з фотографіями, які ілюструють розробку.

Також умовами встановлено, що тематика конкурсних матеріалів не обмежується. Вони можуть висвітлювати як цілісну систему впровадження здоров’язбережувальних технологій, так і окремі її складові.

Ознайомтеся із положенням про конкурс та заявкою.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді