Школи естетичного виховання не закриватимуть

Школи естетичного виховання та музичні школи не подорожчають і не закриються. Про це повідомив Міністр культури України В’ячеслав Кириленко

Міністр культури України В’ячеслав Кириленко  у програмі «Про культуру» в ефірі першого каналу Українського радіо спростував інформацію про те, що музичні школи і школи естетичного виховання переводитимуть на самоокупність, а у випадку збитковості – закриватимуть.

«Поширюються чутки, нібито  з наступного року музичні школи і школи естетичного виховання переводять на самоокупність, місцеві бюджети не будуть їх фінансувати, а плата за навчання значно зросте. Це інсинуації! Всі справи, що стосуються цих шкіл, у наступному році не зміняться. Місцеві бюджети як фінансували їх, так і продовжать це робити. Плату щороку встановлює керівництво цих закладів за погодженням місцевої влади, і так буде й надалі», — наголосив Міністр культури.

Рішення щодо скорочення обсягів фінансування шкіл естетичного виховання можуть бути прийняті лише їх засновниками — відповідними органами місцевого самоврядування.

Поки не зафіксовано фактів прийняття таких рішень місцевими громадами і не заплановано скорочувати видатки місцевих бюджетів на це в майбутньому, стверджує В’ячеслав Кириленко.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Техніки коучингу для роботи з педколективом

Виклики часу все більше вимагають нових підходів. Людина, що хоче досягти кар’єрного зросту, повинна бути мобільною, готовою до швидкої зміни та обставин. В Україні в умовах воєнного стану реалізувати ці завдання здається нереальним. Та все ж на допомогу можуть прийти нові техніки. І одна з них – коучинг.
14

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
37784

Методика Р4С: як упровадити

Як упровадити методику Р4С — «Філософія для дітей». Що прививати дітям, аби вони були готовими до ризиків і загроз глобалізованого світу
4696

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді