Побачив світ лютневий номер журналу «Практика управління дошкільним закладом»

У номері представлені такі актуальні матеріали як: «Захист персональних даних: вивчаємо зміни у законодавстві», «Рейтингове оцінювання діяльності дошкільних навчальних закладів», «Рівень забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), що дає право на звільнення від плати за харчування дітей у дошкільних закладах».

№ 02/2013 журналу «Практика управління дошкільним закладом» вийшов друком. Темою номера є «Організація харчування дітей у дошкільному навчальному закладі».

У номері представлені такі актуальні матеріали як: «Захист персональних даних: вивчаємо зміни у законодавстві», «Рейтингове оцінювання діяльності дошкільних навчальних закладів», «Рівень забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), що дає право на звільнення від плати за харчування дітей у дошкільних закладах» та ін.

Лютневий номер також містить великий перелік цікавих публікацій у рубриці «Запитання-відповідь». Ви дізнаєтеся про право музичного керівника на присвоєння педагогічного звання та кваліфікаційної категорії, та чиправомірно органи контрольно­ревізійного управління вимагають повернути частину виплаченої заробітної плати за години заміни? Окрім того, отримаєте інформацію про виплату надбавки за вислугу років працівникові, якого прийнято на роботу та про підстави для звільнення батьків від плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах тощо.

У номері також поданий «Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Про доповнення Переліку навчальних видань, рекомендованих Міністерством освіти і науки, молоді та спорту для використання в дошкільних навчальних закладах у 2012/2013 навчальному році» від 24 грудня 2012 року № 1/9­925».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді