У День святого Валентина (14 лютого) всі закохані пари (не залежно від віку), які відвідають виставку, отримають у подарунок листочки фіалок, з яких вони потім зможуть виростити квітучі рослини, що стануть їхнім щасливим талісманом.
До Дня святого Валентина у комунальному підприємстві «Київський міський Будинок природи» відкриється виставка фіалок «Подаруй коханій радість».
Про це повідомили у прес-службі КМДА.
Упродовж чотирьох днів (з 14 до 17 лютого) колекціонери і селекціонери найпопулярнішої кімнатної рослини представлятимуть сотні сортів квітучих рослин різних кольорів, розмірів та форм.
Так, у День святого Валентина (14 лютого) всі закохані пари (не залежно від віку), які відвідають виставку, отримають у подарунок листочки фіалок, з яких вони потім зможуть виростити квітучі рослини, що стануть їхнім щасливим талісманом.
15-17 лютого через кожні півтори години на виставці серед відвідувачів буде проводитися вікторина. Найкращі знавці цієї рослини одержать у нагороду листковий живець.
У суботу, 16 лютого о 16:00 відбудеться майстер-клас з пересаджування та омолодження старих розеток фіалок.
Виставка працюватиме з 11:00 до 18:00, а у неділю (17 лютого) ― до 17:00.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?