Проведено музичний майстер-клас у столичному дитсадку

Редакція журналу «Музичний керівник» відвідала майстер-клас з педагогічної майстерності музичного керівника ДНЗ № 550 Наталії Звонко, яка презентувала своїм колегам з курсів підвищення кваліфікації власний підхід до музичного виховання дітей.

22 березня 2013 року в дошкільному навчальному закладі № 550 м. Києва відбувся майстер-клас Наталії Звонко з педагогічної майстерності музичного керівника. З цієї нагоди до дошкільного навчального закладу було запрошено редакцію журналу «Музичний керівник».

Для гостей заходу вихованці дитячого садка № 550 підготували музичну казку «Як кошенятко маму шукало» та музичне заняття «Чарівна музика весняної природи». На занятті були презентовані різні види діяльності: слухання класичної музики, співи, гра в оркестрі, музичні рухи, ігри зі звуками та художня хореографія.

Учасники майстер-класу спільно з дітьми на великому LCD-екрані переглянули мультиплікаційний фільм, в основу якого покладена музика вальсу Йоганна Штрауса «На прекрасному блакитному Дунаї», а також «відео-привітання» від птахів фламінго — як своєрідний відгук на вишукану хореографічну постановку, виконану маленькими вихованками закладу в костюмах рожевих фламінго.

Музичні керівники дошкільних навчальних закладів Києва поспілкувалися з головним редактором журналу «Музичний керівник» Тетяною Вовк, поставили свої запитання та отримали вичерпну інформацію про рубрики фахового видання «Музичний керівник», умови нового конкурсу «АКАДЕМІЯ тітоньки МУЗИки», нові тематичні випуски журналу тощо.

Наприкінці зустрічі Тетяна Вовк закликала музичних керівників до творчої співпраці, підсумувавши свою презентацію словами: «Професійний журнал «Музичний керівник» ми творимо спільно. Саме ваші творчі ідеї і знахідки перетворюють його на цікаве, актуальне, корисне і захопливе видання».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дії у разі виникнення пожежі в школі

У разі виникнення пожежі дії працівників навчального закладу, залучених до її гасіння, мають бути спрямовані на убезпечення людей, перш за все дітей, їх евакуацію та порятунок
62018

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12186

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді