Всеукраїнська програма освіти для демократичного громадянства «Демократична школа»

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

До 30 грудня 2015 року триває прийом заявок на участь у Всеукраїнській програмі освіти для демократичного громадянства «Демократична школа»

Всеукраїнська програма освіти для демократичного громадянства «Демократична школа» (далі — Програма «Демократична школа») запрошує до співпраці педагогів, які мотивовані запроваджувати системні демократичні зміни у школі.

Програма «Демократична школа» — це проект, спрямований на поглиблення культури демократії у школі шляхом підтримки подальшої демократизації та децентралізації шкільного врядування, пропагування державно-громадського партнерства і розвитку демократичного середовища у школі, а також сприяння організації навчально-виховної роботи на принципах освіти з прав людини та демократичного громадянства.

Структура Програми «Демократична школа» передбачає поглиблення суспільної єдності та діалогу між різними регіонами України через налагодження партнерських зв’язків між школами.

Програма «Демократична школа» реалізовується Європейським Центром імені Вергеланда (м.Осло) спільно з МОН України та Радою Європи.

Участь у Програмі «Демократична школа» можуть взяти команди у складі 4 осіб:

1) директор школи чи заступник директора, відповідальний за виховну роботу

2) вчитель

3) представник батьківського комітету школи

4) представник місцевої влади або неурядової організації, що співпрацює зі школою.

32 відібрані шкільні команди пройдуть вступний тренінг у березні 2016 з демократичного розвитку школи, після чого з ними упродовж 2016-2017 навчального року працюватимуть консультанти, які допоможуть їм здійснити оцінку потреб для демократичних змін у школі й надаватимуть підтримку у розробці та реалізації шкільних проектів, а також у налагодженні партнерства з громадою та співпраці між школами із різних областей України.

Проживання, харчування та транспортні витрати, пов’язані з тренінгом, покривають організатори.

Подати заявку на участь можна до 30 грудня 2015 року за посиланням.

Більше інформації про Програму «Демократична школа» за посиланням.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Педагогічне навантаження та оплата праці вчителів: відповідаємо на запитання

Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
3366

Тижневе навантаження педагогів: зміни у дошкіллі

З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
54520

Строковий трудовий договір з педагогами: відповідаємо на запитання

З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
24844

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок
59867

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді